Su Sebili Temizliği

Su sebili temizliği hakkında detaylı bilgi için Tekdez ile iletişime geçerek detaylı bilgi sonrası hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız tarafından sağlanan hizmetler müşteri memnuniyeti odaklı olup doğru bilgi ve doğru hizmet ile yıllardır profesyonel ve alanında uzman ekipler ile verilmektedir. Firmamız tarafından su sebili temizliği, yerinde hizmet olarak verilmektedir. İletişime geçildiğinde müşteri danışmanlarımız tarafından alacağınız detaylı bilgi sonrası talebiniz ile birlikte randevu oluşturulmaktadır. Randevu gününde uzman ve eğitimli ekiplerimiz tarafından sağlanacak olan hizmette sebilin tüm iç hazneleri ozon ile dezenfekte edilmektedir. Ozon dışında hiçbir dezenfektan kullanılmamaktadır. İşlem bitiminde sağlıklı teslimat için sebilin el değen tüm bölgeleri 25 mm ULV dış sanitasyonu ile dezenfekte edilmektedir. 

Uygulanan işlemler sonrası sebil tarafınıza %100 sağlıklı olarak teslim edilmektedir. Hizmet sonrası tarafınıza verilecek olan hizmet formu herhangi bir denetleme de ibraz edilebilmektedir. Sağlıklı su kullanımı ve kaliteli hizmetin adresi Tekdez yıllardır alanında öncü, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kurumsal bir kuruluştur. Su sebilleri küçük ev tipi ve büyük sanayi tip sebil olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Küçük ev tipi sebiller; altına ya da üstüne damacana takılan küçük tip sebillerdir. Büyük sanayi tip sebiller ise; buzdolabı boyutunda genellikle gri renkte sebiller olarak karşımıza çıkmaktadır. Bununla birlikte sebillerin birçok markası bulunmaktadır. Markası ve çeşidi ne olursa olsun tüm sebillerin ozon temizliği yapılabilmekte ve yapılması da mutlaka gerekmektedir. 

Tekdez ile iletişime geçerek su sebili temizliği hizmetini gerekli en doğru planlama, uzman ve profesyonel ekipler ve düzenli takip ile sağlatmanız mümkün olacaktır. Su sebilinin düzenli ve periyodik olarak temizliği yapılmadığı takdir de koliform bakterisi üremekte ve bakteri çeşidi kusma, bulantı, yüksek ateş gibi rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Bu bakteri çeşidinin üreme süresi iş güvenliği uzmanları tarafından 60 ile 90 gün aralığında belirtilmektedir. 

Koliform bakterisi yanı sıra sebilde yosunlanma meydana gelmekte ve bu tür oluşan durumlar sebilden arındırılması oldukça zor işlemler olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsan sağlığını tehdit eden bu tür durumlarla karşılaşmamak için mutlaka düzenli temizlik sağlatılmalıdır.  Dikkat edilmelidir ki; su sebili temizliğinde ozon dışında hiçbir dezenfektan kullanılmamalıdır. Soda, karbonat, limon, sebil temizleyici losyonlar gibi temizleyici malzemeleri tamamen yanlış ve sebile zarar veren bilgilerdir. 

Sebilde meydana gelen yosunlanma ve koliform bakterisi bu maddeler ile reaksiyona uğrayarak zehirlenmelere neden olabilmektedir. Tekdez, siz değerli müşterilerimize yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.  Su sebili temizliği ve sağlıklı kullanım için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

2012 yılından beri blog yazarlığı yapıyorum. Amacım herkese faydalı olabilecek içerikler üretebilmek. Unutmayalım, "bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir"

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir