Kamyon Lifti Hizmeti

İstanbul merkezli olarak kaliteli lifting ürünleri imal eden Miles Şirketler Grubu, kurumsal ve özel dairelere yönelik hizmet verir. Kamyon lifti ve birçok hizmetimiz mevcut olup, bazıları şu şekildedir;

 1. Acil çıkış bağlantı kapakları
 2. Tünel bakım aracı
 3. Sepetli vinç
 4. Araç içi lift
 5. Hidrolik rampa
 6. Makaslı platform
 7. Yük lifti
 8. Tüp transfer kamyonu
 9. Kamyon kuyruk lifti
 10. Engelli lifti

Ülkemizdeki tüm yönetmeliklere uygun üretim yapılır. ISO 9001: 2015 de dâhil olmak üzere gerekli tüm sertifikalarımız vardır. Eğitimli ve profesyonel ekiplerimiz, kısa sürede en iyi sonucu almanızda yardım eder.

Size sunduğumuz bu hizmet kapsamında iki farklı ürünümüz vardır. Bunlar alüminyum kamyon kuyruk lifti ile çelik kamyon kuyruk lifti şeklindedir.

Çelik Kamyon Kuyruk Lifti

Çelik kamyon lifti farklı modeller halinde sunulur. Bunlar şu şekildedir;

 1. Özel Üretim Çelik Kamyon Kuyruk Lifti Miles 3029
 2. Çelik Kamyon Kuyruk Lifti 2000 kg Miles 3021
 3. Çelik Kamyon Kuyruk Lifti 2500 kg Miles 3022

Zorlu koşullar ve ağır kaldırmalar için uygun olan lift, güçlendirilmiş mafsal pimler ile daha büyük çapta silindirlere sahiptir. İki ayrı kumanda seçeneği, otomatik kurma teknoloji gibi modern teknolojilere sahiptir.

Alüminyum Kamyon Kuyruk Lifti

Alüminyum kamyon lifti firmamız tarafından farklı teknolojilere sahip şekilde üretilir. Sahip olduğumuz modeller bu bakımdan şöyledir;

 1. Alüminyum Kamyon Kuyruk Lifti 1000 kg Miles 3011
 2. Alta Katlanır Alüminyum Kamyon Kuyruk Lifti Miles 3014
 3. Özel Üretim Alüminyum Kamyon Kuyruk Lifti Miles 3019
 4. Alüminyum Kamyon Kuyruk Lifti 1500 kg Miles 3012
 5. Alüminyum Kamyon Kuyruk Lifti 2000 kg Miles 3013

Operatöre büyük bir kolaylık sağlayan tüm modellerimiz, otomatik kırma teknolojisi bulundurur. Hafif ergonomik yapısı sayesinde uzun yıllar pratik olarak kullanmanızı sağlar. Farklı modellerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, ekiplerimiz ile 7 / 24 iletişime geçebilirsiniz. Kısa sürede size uygun lift aracını tespit ederek, hızlı şekilde temin edebilirsiniz.

Web Sitesi: http://www.mileslift.com/

2012 yılından beri blog yazarlığı yapıyorum. Amacım herkese faydalı olabilecek içerikler üretebilmek. Unutmayalım, "bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir"

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir