Iphone Earpods Kulaklık

Earpods kulaklıklar Apple’ın bazı ürünleri ile birlikte hediye olarak verdiği klasik Apple kulaklıklarıdır. Beyaz renkte olan bu kulaklıklar Apple ürünü kullanmayan kişilerin bile ilk tercihi olabiliyor. Çünkü kullanım ve rahatlık açısından gerçekten fiyat performans ürünü. Bu yazımızda orjinal Earpods kulaklık nasıl anlaşılır bundan bahsetmeye çalışacağız, ve en uygun fiyatlı kulaklığı nereden alabileceğinizi anlatacağız.

Iphone Earpods Kulaklık

Apple.com online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Tabii bu kulaklıkları almanın tek yolu Apple’ın online sitesi değil. İnternetteki diğer alışveriş sitelerinden de bu kulaklıkların orjinallerini bulabilirsiniz. Apple’ın sitesinde çok daha pahalıya satıldığı için oradan almanızı tavsiye etmiyorum, aracı firmalar vasıtasıyla bu kulaklıkları çok daya uygun fiyata alabilirsiniz.

Apple marketi, uzun süredir alışveriş yaptığım ve memnun kaldığım bir platform. Site resmi olarak lisanslı ürünler satıyor ve bunları bayilik fiyatına sizlere ulaştırıyor. Bu nedenle fiyatlar bu kadar uygun, orjinallik konusunda ise aklınızda şüphe kalmasın, ben bizzat denedim ve memnun kaldım. Şimdilerde bu siteden airPods almak için para biriktiriyorum 🙂

Siteyi ziyaret ettikten sonra farklı ürünler de bulabilirsiniz. USB kablo, şarj aleti gibi ürünleri de çok uygun fiyata satıyorlar. Ürünler 2 yıl garantili ve kargo ücretsiz. Bu site harici farklı sitelerden alıp memnun kalanlar varsa konu altına yorum bırakabilirlerse sevinirim. Siteye aşağıdan ulaşarak kendiniz inceleyebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle.

Site adresi: https://www.applemarketi.com.tr

2012 yılından beri blog yazarlığı yapıyorum. Amacım herkese faydalı olabilecek içerikler üretebilmek. Unutmayalım, "bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir"

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir