İngiltere Öğrenci Vizesi Ücretleri

İngiltere öğrenci vizesi almak isteyen vatandaşların belirli bir ücret yatırmaları gerektiğini herkes bilmektedir. Bu vizeyi almak için ödeyeceğiniz ücret ülkede geçireceğiniz süreye göre değişkenlik göstermektedir. Aşağıda bununla ilgili net bilgileri bulabilirsiniz.

  • 6 ay boyunca ülkede kalacaksanız eğer 113 USD,
  • 2 yıl boyunca ülkede kalacaksanız eğer 329 USD,
  • 5 yıl boyunca ülkede kalacaksanız eğer 780 USD,
  • 10 yıl boyunca ülkede kalacaksanız eğer 978 USD vize ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Ödeyeceğiniz bu ücreti online olarak başvuru yaptıktan sonra kredi kartı ile gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Başvuru sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi için yukarıda belirttiğimiz rakamların ödendiğine dair dekontu da başvuru evraklarının arasına koymanız gerekmektedir. Böylelikle İngiltere öğrenci vizesi almak için gereken şartları da sağlamış olacaksınız. Böylelikle vize başvuru merkezlerine giderek başvuru için hazırladığınız evrakların tamamını teslim edebilirsiniz. Sonra ise buradan gelecek olumlu bir yanıtı beklemeye başlayabilirsiniz.

İngiltere’ye giderek yurt dışında böyle bir ülkede eğitim alma şansı elde edebilirsiniz. Böylelikle kariyerinize ilk adımı da kaliteli bir şekilde atmış olacaksınız. Öğrenci vizesi alabilmek için ödeyeceğiz bu ücret, başvurunuz olumsuz sonuçlanırsa tarafınıza geri iade edilmemektedir. O nedenle başvuru işlemleri konusunda profesyonel olarak destek almanızı tavsiye ederiz. Firmamız uzman personelleri ile bu danışmanlık hizmetlerini alabilme şansınız bulunmaktadır.

2012 yılından beri blog yazarlığı yapıyorum. Amacım herkese faydalı olabilecek içerikler üretebilmek. Unutmayalım, "bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir"

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir