Cs Go Wall Hack Kodu Nasıl Alınır?

Cs: Go, 2012 yılında yayınlanan, açılımı Counter Strike Global Offensive olan bir FPS oyunudur. Cs Go Wall oyuncuları arasında ciddi bir rekabet vardır. Bazı avantajlar elde ederseniz bu oyunda başarılı olabilirsiniz.

Cs Go Wall hack kodu atölye haritalarında kullanabileceğiniz bir eğlence kodudur. Bu kod sayesinde oyunda olduğunuz süre boyunca eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyuna ekleyeceğiniz kodlar oyunda herhangi bir bozulma meydana getirmeyecektir. Cs Go Wall hack kodu, oyuna girdiğinizde rakiplerinizin nerede olduğunu tespit etmenizi sağlar. Duvarın arkasında gizlenerek rakiplerinizin ne tarafa, ne zaman gittiğini görebilirsiniz. Bu sayede rakiplerinize göre üstünlük kazanarak, karşınıza ne zaman çıkacaklarını tespit edebilirsiniz. Cs Go Wall hack kodu, CS Go resmi sunucularında kullanmak mümkün değildir Ancak yetkili olduğunuz sunucularda ve atölye haritalarında aktifleştirerek kullanabilirsiniz. Kodu aktifleştirdiğiniz zaman elinizde saydam bir hale bürünecek, rakibinizin elinde ne varsa kolaylıkla görebileceksiniz. Bazen kodu kullanıyor olmanıza rağmen duvarların arkasını göremeyebilirsiniz. Bu durumda rakibinize biraz daha yaklaşarak görüntünün gelmesini bekleyebilirsiniz.

Cs Go Wall Hack Kodu Nasıl Aktif Edilir?

İlk olarak oyuna giriş yapmalısınız. Ayarlar kısmından “geliştirici konsolunu geliştir” kısmı açık değilse aktif hale getiriniz.
Bir sonraki aşamada Cs go Wall hack kodunu hangi haritada kullanmak istiyorsanız oraya giriş yapmalısınız. Harita yerine yetkili olduğunuz sunucuya giriş yapmanız da yeterlidir.
Sunucu üzerinde kodların çalışıp çalışmayacağını belirlemek gerekir. Bunun için konsolu açıp “sv_cheats 1”  yazarak oyun içi kodları aktif etmelisiniz. Daha sonra “r_drawothermodels 2” kodunu da konsola yapıştırıp enter tuşuna basmalısınız.

Cs Go Wall Hack Kodu Nasıl Kapatılır?

Cs Go Wall hack kodunu kapatmak isterseniz kodunu yapıştırıp aktif edebilir. Bu sayede eskisi gibi hilesiz bir şekilde oynamaya devam edebilirsiniz.  Kodu başarılı bir şekilde kullanmaya başlamak için verdiğimiz tüm adımları takip etmeli, ayarları yazıldığı gibi yapmalısınız. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız ya da yapamadığınız bir yer olursa “Cs Go Wall Hack Kodu” başlıklı videoyu izleyebilirsiniz. Kodu çalıştırmanıza rağmen herhangi bir problemle karşılaşırsanız yorumlara yazabilirsiniz. Böylece site yetkilileri sorununuzla ilgilenecektir.

Kaynak: https://bordoklavyeli.net/cs-go-wall-hack-kodu-nasil-kullanilir/

 

2012 yılından beri blog yazarlığı yapıyorum. Amacım herkese faydalı olabilecek içerikler üretebilmek. Unutmayalım, "bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir"

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir