Büklüm Saplı Çanta

Kağıt çanta ve karton çanta üreticileri sap çeşitlerine göre de seçenekler sunuyor. Bunlar içinde ipli sap, kurdele sap, standart sap ve büklüm saplı çanta olarak çeşitler var.

Büklüm Saplı Çanta Nedir?

Büklüm saplı çanta büküm saplı çanta burgu saplı çanta gibi piyasada birçok ismi var. Büklüm saplı çanta sağlam olması ve sapının kolay kopmaması özelliğiyle bilinir. Büklüm saplı çanta yarı elastik kağıttan yapılır. Bu yüzden taşıma kapasitesi çok yüksek. Bu yüzden firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen bir model. Sağlam oluşu kadar görüntü itibariyle de hem firma hem müşteri memnuniyeti düşünülen bu çantalar en popüler çanta modelleri arasında. Ayrıca sadece fabrikasyon olarak üretimi yapılmıyor. Bu çantalarının sap kısımlarının yapıştırılması el emeği insan gücü var.

Büklüm Saplı Çantada Hangi Kağıt Türleri Kullanılır?

Diğer yazılarımızda da belirttiğimiz gibi büklüm saplı çanta da çeşitli kağıt türleri kullanılmaktadır. Bunlardan en popüler olanı Kraft kağıt çantadır. Ayrıca natürel Kraft diğer adıyla kahverengi Kraft çantalarda da büklüm saplı çanta seçenekleri mevcuttur. Ayrıca parlak desenli ve baskılı kuşe kağıt üstüne olan çantalarda büklüm sap kullanılabilir. Size en uygun modeli seçerek firmayla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca hazır bulunan modeller dışında size özel tasarımların da yapıldığını unutmamak gerekir. Kafanız karıştıysa ve karar vermek de zorlanırsanız profesyonel yardım almaktan çekinmeyin.

Büklüm Saplı Çantaların Ebatları Nelerdir?

Büklüm saplı çantaların tercihe ve ihtiyaca göre farklı boyut seçenekleri mevcut. Ebat olarak 18 cm eninden 54 cm enine kadar her boyutta üretim yapılabiliyor. Özelikle son dönemlerde modaya uyum sağlayan firmalarda bir küçük kravat veya bir küpe için bile bu büklüm saplı çantaların 18 cm eninde olanları kullanılıyor. Kaliteli görüntüsünden ödün vermeyen firmalar bu renkli çantalarıyla müşterileri de etkilemeyi başarıyor. Bunun dışında giyim mağazasında da kullanılan bu çantalar içine kaban bile koyulacak ebatlarda üretilebiliyor. Hazır ürünleri sevebileceğiz gibi özel ölçülerde üretim isteme seçeneğiniz de mevcut.

Büklüm Saplı Çantalarda Baskı Seçenekleri Nelerdir?

Büklüm saplı çantalarda zevkinize veya firmanın logosuna uygun baskı seçenekleri mevcuttur. Bu çantalara uygulanacak baskı seçenekleri 6 renge kadar bulunuyor. Sade renkler bir veya iki renkli olarak genel tercih listesinde üst sırada olsa da 5-6 rengin kullanıldığı üretimler de yapılmakta. Ayrıca bu seçenekler içinde ürünün resminin de konulduğu çantalarda bulunuyor. Büklüm saplı çantaların bir diğer özelliği ise ağır ürün koymak isteyenler için tabanına bir kat daha karton koyulabiliyor. Böylece daha sağlam ve uzun ömürlü olması sağlanıyor. Çantaların her yönüne baskı yapılabilme özelliği var. Önüne tabanına yan körüklerine istediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz. Bu açıdan büklüm saplı çantalar çok etkin pazarlama araçları haline dönüşüyor. Çok yönlü olan bu çantalar ellerde harika duracak.

Site adresi: https://kagitposetfabrikasi.com/

2012 yılından beri blog yazarlığı yapıyorum. Amacım herkese faydalı olabilecek içerikler üretebilmek. Unutmayalım, "bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir"

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir