Bakırköy FRANKE Teknik Servis Merkezi

En başından beri en kaliteli ürünleri, en modern ve özgün tasarımları ve en iyi yenilikleri makul bir fiyat karşılığı sunmaya özen gösteren Franke markasının, kalite, teknoloji ve inovasyona dayandığı bilinir. Franke ürünleri güvenilirlik, verimlilik ve hassasiyet özellikleriyle dünya çapında tanınmıştır. Çok uzun bir geçmişin ardından günümüzde, tüm ürünlerine en iyi işlevselliği sağlamak ve her adımda mükemmelliğe ulaşmak üzere tasarımlar yapmak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmekte olan markanın temel meselesi müşteri memnuniyetidir.
Bulaşık makinesi gibi her zaman kullanılan bir beyaz eşyanın arızalanması kaçınılmaz olacağı için Franke markasına ait bulaşık makinesinin bozulması durumunda başvurabileceğiniz birçok beyaz eşya servisi bulunur. Bunlardan birisi de Franke Servis merkezi adındaki özel teknik servis firması, oldukça uzman ve geniş kadrosu ile arıza, montaj, bakım gibi birçok hizmeti vermekte olup müşterilerden de tam not alan bir firma olarak müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiştir.

Sizlerin istek ve taleplerinize en hızlı ve en ekonomik çözümleri üreten Franke Servis Bakırköy merkezine 444 78 56 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Sadece hizmet öncesi değil, vermiş olduğu hizmetten sonra da ilgi ve alakayı bırakmayan Franke Servis merkezinde almış olduğunuz teknik servis hizmetinin, varsa yedek parça değişimlerinin de 1 sene garantisi bulunmaktadır. Eğer Franke marka bulaşık makinenize ait bir sorun varsa gönül rahatlığıyla ilgili numaradan ulaşabilir, arıza kaydını bırakabilirsiniz.

2012 yılından beri blog yazarlığı yapıyorum. Amacım herkese faydalı olabilecek içerikler üretebilmek. Unutmayalım, "bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir"

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir