Backlink Paketleri

Merhabalar, SEO çalışmalarımı desteklemek amacıyla backlink alımı yapan biri olarak bu konuda yeterince tecrübe edindiğimi düşünüyorum ve bu tecrübemi sizler için bir hizmete dönüştürmeye karar verdim. Tamamen otoriter siteler seçilerek hazırladığım backlink paketleri sayesinde siteleriniz arama motorlarının gözünde değer görecek ve hedeflediğiniz anahtar kelimelerde kalıcı şekilde yükseliş sağlayacaksınız.
Paketleri oluştururken kendi sitelerimize yaptığımız çalışmalardan aldığımız sonuçları değerlendirdik ve bu değerlendirme sonucunda en çok fayda veren siteleri derledik. Bu sitelerden sağlayacağımız doğal ve kalıcı backlinkler sayesinde sitelerinizin otoritesi artacak.

Eğer backlink çalışması yaptırmak ya da siteleriniz hakkında yardım almak istiyorsanız bize skype ya da whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

backlink paketi
 

Kaliteli Backlink Paketleri

 

backlink paketleri

Backlink Paketleri

Backlink Paketleri Ne İşe Yarar?

2020 yılında SEO’ya etki eden faktörler listesinin büyük bir bölümünü sosyal ağlardan alınan etkileşimler oluşturmaktadır. Bu nedenle hazırladığımız backlink paketleri bu sosyal ağlardan oluşuyor ve doğal olarak oldukça faydalı oluyor. Aşağıda Seometrics verileriyle hazırlanan arama motoru sıralamalarını etkileyen faktörler listelenmiştir.

2018 sıralama faktörleri

2020 sıralama faktörleri


Listede görüldüğü üzere Facebook, Twitter, Google Plus gibi ağlardan alınan dönüşümler arama motoru sıralamalarında önemli bir rol oynuyor. Bizim çalışmalarımızda da bu otoriter sosyal ağlardan önemli etkileşimler sağlanmakta, bu da çalışmamızın ne kadar kaliteli olduğunun göstergesidir.

Çalışma sonrasında sitelerinizde gözlemlenebilecek bazı durumlar şunlardır;

-Organik ziyaretçi artışı ve arama motoru sıralamalarında hedef anahtar kelimelerde yükselme,
-Domain Authority ve Page Authority değerlerinin yükselmesi,
-Alexa değerlerinde global ve ülke bazlı iyileşme,
-Trustrank ve Trust Flow değerlerinin yükselmesi,
-Sosyal otoritenizin be bilinirliğinizin artması,
-İndexlenme hızınızın artması,
-Arama motorlarının gözünde sitenizin değer kazanması.

Doğal Backlink Paketleri

Doğal Backlink Paketleri

Backlink Paketlerimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çalışma sonrasında hedef anahtar kelimelerde kesin olarak yükselebilir miyim?

Hiçbir SEO çalışmasında olmadığı gibi bu çalışmada da garanti yoktur, şimdiye kadar yaptığımız çoğu çalışmada başarılı sonuçlar elde etmemize rağmen her site için bu durum geçerli değildir. Çalışma yapmadan önce sitenizi inceleyerek daha doğru bir yorumda bulunabiliriz.

Elde edeceğim linkler daha sonra silinecek mi?

Hayır. Böyle bir ihtimal söz konusu değildir, şimdiye kadar 200’den fazla siteye çalışma yaptık ve 2 yıl önce yaptığımız çalışmalardan elde edilen backlinkler bile halen olduğu gibi duruyor. Sosyal ağlardan sağlayacağımız baclink paketleri asla silinmeyecektir.

Paylaşım sayıları çok yüksek. Bu durum sitemin ceza yemesine neden olmaz mı?

Hayır. Paylaşımların tamamı sosyal medya paylaşımı olduğundan dolayı sayılarının fazla olması sitelerinizin spam yemesine neden olmaz. Sosyal medya paylaşımları arama motorları gözünde tamamen doğal olarak gözükmektedir. Ayrıca tüm paylaşımlar farklı IP’lerden ve farklı kişiler tarafından yapılmaktadır.

SEO Paketi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

SEO çalışmalarının kalıcı şekilde başarı sağlayabilmesi için son derece doğal olarak yapılması gerekmektedir. Bu nedenle seçeceğiniz seo paketi içerik olarak doğal olmalıdır. Paylaşımlar hiçbir program kullanmadan yapılmalıdır ve elde edilen linkler kalıcı olmalıdır. Bir süre sonra silinen linkler siteye hiçbir yarar getirmeyeceği gibi aksine zarar verebilir, bu da bütün çalışmalarınızın boşa gitmesine neden olabilir. Bu nedenle link alırken son derece dikkatli olunmalı ve kalıcılığı hakkında garanti alınmalıdır. Bizim çalışmalarımızın kalıcılığı garantidir ve silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Eğer siz de sitelerinize değer veriyorsanız ve SEO çalışmalarınızı bizimle birlikte yürütmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Memnun kalacağınıza eminiz.

Site adresi: https://aykutt.com/backlink-paketleri