Aşk Testleri Çözerek Eğlenmeye Ne Dersiniz?

Aşk.. Yüzyıllar boyunca insanların hissettiği derin bir duygu. Dünyada yaşayan milyonlarca insanlar arasından dünyada büyük bir etki bırakmış büyük insanlar ya da adını bile bilmediğimiz yaşayıp ölüp giden birçok insan dahil milyonlarca insanın yaşamış olduğu duygu. Sosyal medyanın, internetin yayılmasıyla insanlar artık yüzünü görmediği, uzaktan sohbet ettiği bir insana bile aşık olabiliyor.

En küçüğünden en büyüğüne milyonlarca aşığın aklında ise hep aynı soru oluyor. Acaba beni ne kadar seviyor? Acaba ona olan sevgimin büyüklüğünün farkında mı? Acaba ilişkimiz ne kadar devam edecek? Acaba hak ettiğim sevgiyi bana gösteriyor mu? Acaba ben mi daha çok seviyorum o mu?

Bunlar hep merak edilen hep de merak edilecek sorular. Öyle ya Dünya daha ne kadar döner bilinmez ama döndüğü müddetçe bu sorular hep sorulacak. Herkes bunların farkında.

İzlediğimiz bir televizyon dizisinde, filmde, yabancı dizilerde, kitaplarda hep aşklara tanıklık ederiz. Çoğuna imrenerek “Ne kadar güzel bir aşk hikayesi keşke benim de böyle bir aşk hikayem olsa.” Deriz. Gerçek aşkı sonsuza kadar arar insan oğlu. Bulan ise asla bırakmamak için elinden gelen her şeyi yapar. Her şeyi. Aşkın bu kadar yaygınlaştığı, tarihler boyunca süre gelen ve her insanın yaşadığı bu duygu durumunda merak edilen sorular günümüzdeki aşk testleri sayesinde olabildiğince ortaya çıkıyor.

Sevgililer internette yer alan bu aşk testlerini uygulayarak karşısındaki partnerinin kendisine ne kadar uygun olduğunu ya da uygun olmadığını görebiliyor ve ilişki bunlara göre şekillendirilebiliyor. Birini ne kadar sevip ne kadar sevmediğimizi basit sorularla görebiliriz tabii ki. İşte aşk testleri tam olarak bu basit sorularla kişinin bilinçaltındaki aşk ya da aşk sandığı alışılmışlığı ortaya çıkarıyor.

Birçok insan aşk yaşamak istediği için ufak bir sevgiyi ya da alışılmışı aşk olarak görüyor. Fakat aşk bunun çok daha üstünde bir şey. Çünkü aşk diğer her şeyden daha güçlü ve daha kuvvetli bir bağdır. Çünkü aşkın önünde durabilecek her şey yok olmaya mahkumdur. Aşk testleriyle bunu kontrol edebilirsiniz.

Aşağıdaki adresi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz; https://askolog.com/konu/dahasi/testler

2012 yılından beri blog yazarlığı yapıyorum. Amacım herkese faydalı olabilecek içerikler üretebilmek. Unutmayalım, "bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir"

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir