Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi

Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi, İngiltere’de en az bir yıl aynı iş yerinde çalışan kişilerin İngiltere’de sürekli olarak kalmak için alması gereken İngiltere Çalışma Vizesi türüdür.

Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi başvurusu Türkiye’den değil İngiltere’den yapılmaktadır. Bu çalışan vizesini İngiltere’ye İngiltere Öğrenci Vizesi, İngiltere Ziyaretçi Vizesi ya da İngiltere’ye iş kurma ya da devralma gibi işlemlere izin veren çalışma vizesi ile gitmemiş olması gerekmektedir. Bu vizeyi alabilmek için kişinin İngiltere’ye sadece çalışma iznini sağlayan bir İngiltere Çalışma Vizesi kapsamında gitmiş olması gerekmektedir.

Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi başvurusunda yalnızca İngiltere’de en az bir sene çalışmış Türkiye vatandaşları başvurabilirler. Bu İngiltere Çalışan Vizesi başvurusunda bulunan bireylerin eşi ve reşit olmamış çocukları da vize kapsamında sayılarak İngiltere’de kalabilme hakkına sahip olabilirler. Vizeyi alan kişinin çalışma vizesinin süresi ne kadar ise ailesinin fertlerinin de o kadar süre İngiltere’de kalmasına izin verilmektedir. Aile bireylerinin Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi sahibi olan kişiden hür olarak İngiltere’de çalışma ve iş kurma imkanları da vardır. Ancak aile bireyleri bu çalışma vizesi alan kişinin uyması gereken vize kurallarına uymak zorundadırlar.

Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi başvurusu için İnternet üzerindeki formu doldurup başvuru merkezinden aldığınız randevu tarihinde vize memurları ile görüşebilirsiniz. Vize başvurunuzu yaparken firmamızdaki uzmanlardan yardım almanız vize başvurunuzun kusursuz olmasını sağlayabilir.

Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi ile ilgili daha fazla bilgi için : http://ankaraanlasmasi.co/

2012 yılından beri blog yazarlığı yapıyorum. Amacım herkese faydalı olabilecek içerikler üretebilmek. Unutmayalım, "bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir"

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir