2018 Sosyal İmleme Siteleri Listesi

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi sosyal imleme siteleri SEO çalışmaları açısından oldukça önem taşımaktadır. Özellikle dış SEO çalışmalarını desteklemek amacıyla birçok sosyal medya paylaşım sitesinden backlink kazanmaya çalışıyoruz. Bu tarz sitelerden aldığımız backlinkler sitelerimizin otoritesini arttırıyor ve arama motoru sıralamalarında yükselmelerini sağlıyor. Bu yazımda en popüler sosyal imleme sitelerinin listesini paylaşacağım. bu liste sayesinde ücretsiz backlink kazanabileceksiniz.

Sosyal İmleme Nasıl Yapılır?

Sosyal imleme yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bazı kişiler bu çalışmaları çeşitli programlar kullanarak otomatik olarak yapıyor. Bu tarz çalışmalardan kesinlikle uzak durmalısınız, paylaşımlarınızı elle ve günlere bölerek yapmalısınız. Unutmayın her şeyin fazlası zarardır. Bu yüzden abartıya kaçmadan azar azar paylaşım yapmalısınız.

Sosyal İmleme Listesi

Sosyal imleme sitelerinin bulunduğu listeye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yazıyı faydalı bulduysanız sosyal medya ağlarınızda paylaşarak destek olabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

2012 yılından beri blog yazarlığı yapıyorum. Amacım herkese faydalı olabilecek içerikler üretebilmek. Unutmayalım, "bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir"

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir